Kontakt digitalizácie

Sídlime v Českej republike (Praha), ale naši klienti sú z celej ČR i SR.
Odporúčaný spôsob odovzdania VHS a ďalších videopások zo slovenských republiky je ZÁSILKOVNA

 

Digitalizace VHS - Marie Cibulkové 26


adresa kancelárie
DIGITALIZÁCIA VHS

Marie Cibulkové 26,
Praha 4, 140 00

+420 605 564 694
Oldřich Valeš

vhsprevod@gmail.com
+420 605 564 694

+420 724 111 234
Marek Kotala

vhsprevod@gmail.com
+420 724 111 234

Adresa pre poštovné balíky

Marek Kotala, Rostoklaty 52, Rostoklaty 281 71

OTVÁRACIA DOBA:

 

Ak nie ste zo slovenských republiky a chystáte sa k nám osobne, tak prosím pred návštevou zavolajte alebo napíšte e-mail aby sme sa neminuli. Po predchádzajúcej dohode je možná návšteva takmer kedykoľvek.

 

Více na www.vhs-prevod.cz/kontakt/

 

 

Všetko čo si od vás prevezmeme (VHS kazety, Externý HDD, Flash disk a pod.), Preberáme na základe OBJEDNÁVKY, ktorú podpisujeme a NDA zmluvy o ochrane osobných údajov (GDPR). Môžete si tak byť istí, že vaše súkromie a bezpečnosť majetku je pre nás na prvom mieste!


Sme registrovaní U ÚOOÚ 

úřad pro ochranu osobních údajů


História digitalizácie - Marek Kotala

Kotala MarekĎakujeme, že máte záujem o digitalizácii vašich videozáznamov z VHS, VHS-C, Hi8 (8mm), MiniDV, 8mm i 16mm filmov. Určite nám zavolajte, či pošlite správu a my sa vám ozveme späť. Budeme radi, že môžeme pomôcť digitalizovať a zálohovať ďalšie rodinné spomienky a zachovať tak históriu pre ďalšie generácie.

Digitalizácia VHS začala rodinnými záznamy

"Osobne som digitalizovala a zálohoval už veľa hodín domáceho videa. Mojou prvou digitalizáciou boli moje rodinné záznamy z dovoleniek a videokazety od rodičov, kde som bol ako malý chlapec :-). Tieto videokazety som zdigitalizoval už niekedy v roku 2013. Postupom času som digitalizovala video z VHS kamarátom, priateľom, a známym a stále vylepšoval kvalitu prevodu. Vždy mi urobí radosť rozhovor s klientmi, ktorí mi rozprávajú, že na videokazetách sú oni, keď im bolo len niekoľko rokov :) a radi by sa dnes s celou rodinou zasmiali a zaspomínali aj na príbuzných a kamarátov ktorí medzi nami už nie sú. Ku každému VHS zábere sa isto iste vzťahuje zábavná historka a som nadšený z toho, že si ľudia vážia histórie a to najmä vlastné a odovzdávajú si príbehy z generácie na generáciu a to vďaka moderným technológiám akými je bezpochyby aj digitalizácia VHS kaziet"

 

S prianím úsmevu pri prehrávaní videokaziet

Marek Kotala

 

Marek Kotala - Fyzická osoba podnikajúca podľa živnostenského zákona nezapísaná v obchodnom registri.  IČ: 73912204, DIČ: CZ73912204 nie som plátcom DPH. 
GENES Media s.r.o. - Právnická osoba podnikajúca podľa obchodného zákona zapísaná v obchodnom registri Mestský súd v Prahe spisová značka C 176292. IČO: 24809535, DIČ: CZ24809535, som plátcom DPH

 

Mám záujem o digitalizácii VHS, kamerových video pásikov alebo 8mm, 16mm filmov
KONTAKTNÝ FORMULÁR