Prevod VHS kaziet na DVD

Tiež máte doma veľa rodinného videa na VHS kazetách alebo na 8mm (Hi8) a radi by ste sa raz za čas zišli so všetkými členmi rodiny a zaspomínali na staré časy? Mnoho rodín má veľa týchto video VHS a Hi8 záznamov, ale už nevlastní VHS prehrávač a tak je pre nich ťažké zhliadnuť rodinné video. Radi vám pomôžeme, aby ste si mohli s rodinou v pokoji posedieť a svoje video z VHS prehrať na DVD prehrávači alebo priamo z počítača.

 

"Mojou osobné záľubou je strih a postprodukčné úprava videozáznamov. Raz som pri domácom upratovaní objavil VHS videokazety s rodinným videom a nemal som ich kde prehrať a celkom ma táto situácia mrzela. Rozhodol som sa zakúpiť profesionálne VHS rekordér a všetky VHS kazety zálohovať do svojho PC a na DVD. Vďaka tomu som sa rozhodol, že ľuďom v podobnej situácii ponúknem svoje služby v oblasti strihu a záznamu, aby mali tiež radosť zo svojich zážitkov nahraných na VHS. "

 

S prianím úsmevu u domáceho videa
Marek Kotala

 

DVD menu

Máme pre vás pripravené tiež vylepšenie rodinného videa. Ak budete chcieť môžeme vám na DVD vytvoriť jednoduché menu, aby ste mohli jednoducho preskakovať z jednej časti do druhej. Ak budete chcieť, môžeme vám na jedno DVD vložiť viac VHS kaziet či máte všetko na jednom mieste a príjemne rozdelené cez DVD menu.

Potlač DVD s motívom

Ponúkame tiež potlač DVD a tak sa "prepis VHS" môže stať darčekom pre ktoréhokoľvek člena rodiny. Najkrajší darček sú vlastné spomienky, tak ho uchovajte aj pre ďalšie generácie!


 

VHS a S-VHS a VHS-C

Sme vybavení profesionálnym S-VHS videoprehrávačom. Tento je spojený prostredníctvom špeciálneho prevodníka k výkonému PC, ktorý zaznamenáva obraz tzv. Real-time. Základné videozáznam z VHS, S-VHS alebo VHS-C kazety vykonávame v bezkompresovém formávtu, ktorý následne upravujeme pre použitie na DVD (720x576 - 25 FPS).

 

Náš videorekordér dokáže kvalitne prehrávať záznamy nahrané vo formáte SP (štandard play), tak aj vo FORAT LP (Long Play).

Video8, Hi8, Digital8, 8mm

Našou prioritou a špecialitou je prevod najmä VHS kaziet, ale disponujeme tiež kvalitnými videokamerami pre digitalizáciu záznamov z nosičov akými sú Video8, Hi8, Digital8, 8mm.

 

8mm a 16mm Filmový pás

Zvládame digitalizáciu aj 8mm a 16mm filmových pásov (kotúčov)

 VHS a S-VHS VIDEO8, HI8, MINIDV