Cloud záloha dát

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, že by ste chceli oprášiť svoje spomienky? Máte doma veľa videokaziet VHS, ale už nemáte video prehrávač? U nás si môžete nechať prehrať Hi8 (8mm) alebo VHS na DVD! Vystrihneme Vám zbytočné, poškodené alebo rozmazané scény, podľa vášho želania. Okrem toho dostanete starú verziu úplne ZADARMO v dátovej podobe. DVD napálime, zabalíme do luxusnej krabičky s akýmkoľvek motívom, podľa vášho želania. Či už to bude rodinná fotografie alebo akýkoľvek obrázok, ktorý si vyberiete. Tak neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vám zodpovieme všetky vaše otázky.

 

Väčšina z nás má doma v poličke veľa videokaziet, na ktoré sa len práši, pretože video už nefunguje. Zaberajú veľa miesta, ale je vám ľúto ich vyhodiť. Máte na nich nahrané staré filmy, video z prvej dovolenky pri mori, video ako rástli vaše deti alebo iné spomienky.

Digitalizácia VHS aj Hi8 (8mm)

Ja, Marek Kotala sa zaoberám digitalizáciou VHS, Hi8 (8mm) a prehrávaním z VHS a Hi8 na DVD.

Vieme videá zostrihať, upraviť, vystrihneme nepodarené zábery, presne tak, ako si budete priať. VHS zaberajú veľa miesta a navyše videa už nie sú moderné a prestávajú sa predávať. Vaše spomienky a nádherné zážitky sú uložené na VHS. Nechajte si tieto spomienky u nás prehrať na DVD. Nezaberie toľko miesta a vydržia večnosť. 'DVDčiek' si môžete urobiť viac aj pre rodinu. VHS je iba jedna a keď ju chcete niekomu pustiť tak si musíte buď dotknutej pozvať domov alebo niesť tú obrovskú kazetu so sebou na návštevu. Nie je to príšerné?

Převod VHS, Hi8 na DVD

DVD neváži skoro nič a vydrží Vám veľa rokov a keď sa s ním niečo stane, môžete si ho poistiť náhradným. Digitálne dáta vydržia večnosť. Môžete si ho púšťať aj v DVD prehrávači, v počítači alebo na notebooku, ktorý si môžete vziať kamkoľvek. Viete si predstaviť, že by ste v dnešnej dobe niekam ťahali video? :-)

 

Keď vám niekto vykradne dom alebo auto, ukradne kľúče alebo mobil, všetko si môžete kúpiť znova .. ale spomienky už znovu nevytvoríte ..