Prevod VHS ako darček

Neviete si rady s darčekom pre babičku, či dedka? Čaká vás veľké rodinné výročia? Zháňate niečo originálne? Osobného? Časovo nenáročného? Váľa sa Vám doma stará domáce videá, ktorá si nemôžete nikde prehrať, ale nemáte to srdce je vyhodiť? Máte na nich zaznamenanú napríklad svadbu? Prvú spoločnú dovolenku? Alebo snáď prvé krôčiky vášho dieťatka?

 

Stačí, keď kazety prinesiete a o zvyšok so postarám za vás. Kazety prehriate, zostriháte a chybné zábery z DVD darčeka zmažem. Vy však dostanete aj DVD, na ktorom so bude nachádzať celý záznam z kazety, takže o žiadny záber neprídete.

 

Na DVD je tiež možné vytvoriť menu, ktoré bude podľa vašich predstáv. Tiež spoločne vyberieme fotografiu, či iný obrázok, ktorý natlačíme na DVD médium a tiež potlač na krabičku.

 

Na Vás už bude len pridať mašličku a DVD odovzdať.

 

 

VHS ako darček k narodeninám

Dárek na svátek

Premýšľate ako obdarovať niekoho blízkeho alebo priateľov k narodeninám? Nakúpené darčeky sú ohrané, kúpa alkoholovej "fľašky" je štandardom a domáci pálenice už nič nerieši. Každý rok je to k narodeninám stále to isté. Keď sme boli malí, robili sme radosť svojim rodičom k narodeninám vlastnoručne vyrobeným darčekom. A myslím si, že toto platí aj v dospelosti.

 

Predstavte si, že dáte v rodine niekomu darček v originálnom prevedení a to digitalizované spomienky z VHS kaziet. Nalejete si dobrého vína alebo domáci pálenica a celá rodina si spoločne sadne k dokonale vytvorenému darčeka na mieru oslávencovi. Zaspomínate na mladé roky, zasmejete sa a vždy budete mať originálnu tému k hovoru. Pri takýchto príležitostí ako sú narodeniny, tak si ľudia spomenú aj na historky, ktoré ešte nikdy nerozprávali a predovšetkým rodičia a prarodičia je vždy radosť počúvať. Za mne osobne je digitálny DVD so spomienkami k narodeninám ten najideálnejší darček.

 

Darček k narodeninám - prevod VHS na DVD vám pripravíme na mieru. Je mnoho spôsobov, ako tento darček ozvláštniť práve na mieru danej osobe. Pripravíme DVD menu, vystriháme neostré, rozmazané a nevhodné zábery. DVD napálime na nosič s historickým vzhľadom magnetického pásika a zabalíme úhľadne do krabičky, napríklad aj drevené, alebo kožené a luxusné, presne podľa želania.

 

Originálne digitalizované nezostrihané video z VHS dostanete samostatne ako darček zdarma v dátovej podobe.

 

VHS ako darček k výročiu

Dárek k výročí

Lámete si hlavu nad tým, čo dáte svojej drahej polovičke k výročiu? Fľaša alkoholu, oblečenie a kozmetika je už obohraná? Máme pre Vás špeciálnu ponuku!

 

Prehrajte si so svojím drahým / drahú tie najkrajšie chvíľky ktoré ste spolu zažili. Či už je to svadobné video, video z dovolenky alebo video prvých krôčikov vašich detí. Vytvorte si doma romantickú atmosféru pri DVD s fľašou vína a dobrého jedla u sviečok a pripomeňte si znovu tie krásne chvíľky ktoré vám utkveli len v pamäti a alebo ich máte na starších VHS, Hi8 alebo MiniDV kazetách, ale nemôžete ich prehrať, pretože už nevlastníte VHS rekordér.

 

Váš partner / partnerka bude zaručene prekvapený / á!

 

Najlepší darček aký môžete dať je ten, ktorý vyvolá pozitívne emócie, radosť a hlavne ten, ktorý vydrží. Kvety zvädnú, oblečenie vyjde z módy, fľaša vypijete, kozmetiku miniete, ale spomienky uložené na DVD vám zostanú navždy.

 

Prevod z VHS, Hi8, MiniDV na DVD vám pripravíme podľa Vášho želania. Môžete si vymyslieť mnoho spôsobov ako by Vám tento darček pre Vášho partnera / partnerku vyhovoval. Vytvoríme DVD menu, vystriháme nevhodné alebo rozmazané zbytočné zábery, DVD napálime na nosič s historickým vzhľadom magnetického pásika a zabalíme do krabičky podľa Vášho želania.

Originálne digitalizované nezostrihané video z VHS dostanete samostatne ako darček ZADARMO v dátovej podobe.

 

VHS ako darček na Vianoce

VHS dárek na vánoce

 

Tiež vás otravujú nákupy darčekov, ale chcete svojim blízkym urobiť radosť? Nemáte radi prepchatá centra ľuďmi a musíte prejsť celé centrum aj obchody, aby ste zohnali ten pravý darček? Máme pre vás tip na super darček k Vianociam a nemusíte pre neho do preplnených centier!

 

Vytvoríme z vašich rodinných VHS luxusný darček na Vianoce v podobe DVD!

Darček, ktorý vaše blízke zahreje pri srdci.

 

Vaši blízki budú mať možnosť zaspomínať na pekné chvíle. Darujte im krásne DVD s potlačou, s fotkou celej vašej rodiny ako krásnu spomienku na chvíle strávené s tými najbližšími. Vytvorte príjemnú vianočnú atmosféru.

 

Prehrávajú záznamy z vašich VHS videokaziet na DVD. Nepodarené alebo rozmazané a poškodené záznamy vystrihneme, prípadne sa pokúsime opraviť a starú verziu Vám dáme zadarmo k tomu. Ponúkame krásne zabalenie do úhľadných škatuliek. Design si môžete navrhnúť sami!

 

 

 

Ďalší tip na darčeky v podobe digitalizácie VHS

Darček na Sviatok - Dňa Matiek 10.5.

Deň Matiek so blíži míľovými krokmi a 10.5. je skoro za dverami. Vyriešte darček pre Vašu mamičku už teraz. Práve v tento deň si určite každá matka rada spomenie na prvé krôčiky svojich detí, školské besiedku, alebo maturitný ples. Tak prečo jej nedarovať práve toto?

 

Darček na Sviatok - Svetový Deň Rodičov 1.6.

Vídate sa so svojimi starými rodičmi, alebo rodičmi len málo? Žijú ďaleko od vás, ale vy im aj napriek tomu chcete urobiť radosť? Využite k tomu práve Svetového Dňa Rodičov, ktorý bol ustanovený organizácií OSN na 1.10. Nie je lepší spôsob, ako spestriť práve vašim rodičom, či starým rodičom jeseň, než spomienkami na mladosť a na dobu, kedy ste vy, ich milované deti, boli malí.

 

 

Darček na Sviatok - Medzinárodný Deň Rodiny 15.5.

Vedeli ste, že existuje niečo ako je Medzinárodný Deň Rodiny? Chcete si zaspomínať na staré dobré časy? Chcete mať příložitost pozvať celé široké príbuzenstvo na oslavu? Chceli by ste im ukázať niečo netradičné a originálne? Máte chuť pobaviť sa nad spoločnými spomienkami?

 

 

Darček na Sviatok - Deň otcov 19.3.

Deň otcov je veľmi populárny v krajinách západného sveta, ale už aj u nás sa stáva obľúbenou záležitosťou. Nielen matky by sme totiž mali oslavovať. Aj tvrďácký otec, ktorý sa občas tvári ako frfloš vás má určite veľmi rád a na slovíčka si asi dvakrát nepotrpia. Tak prečo mu nedať niečo originálne, čo mu bude pripomínať, že ho máte radi.