Prevod VHS - Bratislava, Košice

Prevod a digitalizácie VHS na DVD je mojou špecialitou. Aj keď hlavné štúdio pre prevod VHS a ďalších médií ako sú Hi8, MiniDV, alebo VHS-C máme práve v Prahe, určite nie je problém vyhovieť aj záujemcom z celej slovenský republiky. Aj v prípade, že ste napríklad z Bratislavy, Košíc, Prešova alebo Žiliny, rád pre vás prevod VHS zabezpečím.

 

Digitalizácia VHS - Bratislava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Ružomberok, Prešov, Košice

 

Zásadnou otázkou prevodu VHS z iných miest, než je Praha je, ako k nám VHS doručiť. Pre odovzdanie VHS a prevod z miest ako sú napr. Bratislava, Žilina, Košice alebo Prešov a ďalších vzdialenejších častí slovenský republiky je vhodné využiť niektorú z dopravných služieb.

 

Pre mnoho ľudí je najvhodnejší spôsob prepravy VHS pomocou slovenských pošty alebo Zásielkovňi a ešte sme s týmto druhom dodania VHS k prevodu zo vzdialenejších miest slovenský republiky nemali žiadny problém. Aj napriek tomu, ak máte možnosť zaslať VHS k prevodu a digitalizáciu z Bratislavy, Košíc, Nitry, Žiliny či iného miesta slovenských republiky iným kuriérom ako je napr. PPL, TopTrans ai. .. využite práve tohto prepravcu.

 

 

Máte zájem o digitalizaci nebo dotaz:

VOLAJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com
CELÝ KONTAKT